Budapeszt, Praga, Bratysława lub Wiedeń za 25 zł

16.11.2016

Dobra okazja na wyjazd do jednej z europejskich stolic. Bilety na przejazdy w jedną stronę już za 25 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Budapeszt, Praga, Bratysława lub Wiedeń za 25 zł

Tanie przejazdy od Polskibus. Podróże do Budapesztu, Pragi, Wiednia i Bratysławy za jedyne 25 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!

 

Znajdziecie je na wybranych kursach w obie strony w terminach od następnej środy, 23 listopada przez dwa tygodnie – do środy, 7 grudnia. Wystarczy tylko skorzystać z naszej wyszukiwarki połączeń, koniecznie wpisując kod promocyjny: WAWA.

 

Czas na zaplanowanie wyjazdów trwa do końca listopada – pamiętajcie jednak, że pula promocyjna może skończyć się wcześniej!

warszawska-miedzynarodowka

 

Przełom listopada i grudnia to fantastyczny moment na wyjazdy do europejskich stolic, w których prym wiodą wówczas słynne jarmarki bożonarodzeniowe. Jeśli więc marzy się Wam weekendowy wypad dla całej rodziny, lub razem z przyjaciółmi chcecie poszaleć na łyżwach, najeść się świątecznych słodyczy i przy okazji kupić gwiazdkowe prezenty dla bliskich – to najlepszy czas, żeby wybrać się z nami do Wiednia, Pragi, Budapesztu lub Bratysławy w promocyjnej cenie!

 

TANIE NOCLEGI

Tanie hotele znajdziecie w wyszukiwarce hotel.pintrip.pl

 

ZOBACZ NOCLEGI W PRADZE

 

ZOBACZ NOCLEGI W WIEDNIU

 

ZOBACZ NOCLEGI W BRATYSŁAWIE

 

ZOBACZ NOCLEGI W BUDAPESZCIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *