Rezerwacja hotelu przez Internet

06.06.2015

Nasza strona uruchomiła wyszukiwarkę hoteli, dzięki której znajdziesz najwięcej ofert z całego świata w najlepszych cenach dostępnych na rynku.

Rezerwacja hotelu przez Internet

Rezerwacja hotelu przez Internet. Organizując urlop samemu najważniejsze są 2 rzeczy: zarezerwować przelot oraz znaleźć wygodny i najlepiej niedrogi hotel. Oczywiście nie jest to żadnem problem, w Internecie jest cała masa wyszukiwarek, tylko którą wybrać? Pod adresem hotel.pintrip.pl wyszukacie i porównacie ceny oraz dostępność pokoi setek systemów rezerwacyjnych, m.in. tych największych: booking.com, expedia.com, venere.com, agoda.com, hotels4u.com. Często jest tak, że hotel X w jednym systemie może być sporo tańszy niż w innym. Korzystając z naszej wyszukiwarki masz pewność, że znalazłeś ofertę w najlepszej możliwej cenie na rynku.

Rezerwacja hotelu przez Internet – Jak to działa?

Wystarczy, że wpiszesz miasto, określisz termin przyjazdu, wyjazdu i klikniesz szukaj, po chwili na ekranie wyświetli się lista dostępnych hoteli. Dajemy również możliwość sortowania wyników wyszukiwania za pomocą ceny, standardu, oceny klientów, odległości od wybranych punktów. Teraz wystarczy, że wybierzesz najlepszą dla siebie opcję i przy pomocy karty płatniczej sfinalizujesz transakcję. Na maila zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji.

UWAGA! Nie doliczamy żadnych opłat ani prowizji za pośrednictwo, wyszukanie ofert hoteli jest i zawsze będzie darmowe.

Zarezerwuj wcześniej

Jeżeli już kupiłeś bilet na samolot, kolejnym krokiem powinna być rezerwacja hotelu przez internet. Nie odkładaj tego na później, przeważnie jeżeli „zaklepiesz” pobyt możliwie wcześniej, zapłacisz mniej. Gdy termin przyjazdu się zbliża, cena zazwyczaj rośnie, choć to też nie jest reguła. Jeżeli hotel nie znajdzie chętnych na obsadzenie wszystkich pokoi, obniża cenę w systemie rezerwacyjnym lub dokłada profity w postaci darmowego posiłku. Ale to jest zawsze loteria.
Bardzo ważnym czynnikiem kształtującym cenę jest też pora roku. Wiadomo, że w sezonie, gdy miejscowości turystyczne są oblegane, hotele podnoszą ceny nawet 3-krotnie.
Na pewno niezależnie od daty rezerwacji czy sezonu zawsze rób to przez Internet. Hotele mają 2 cenniki na swoje usługi, te na miejscu oraz do systemów rezerwacyjnych.
Nieraz zdarzyła się sytuacja, kiedy chcąc przedłużyć pobyt, recepcjonista przedstawiał oficjalny cennik, znacznie wyższy od kwoty, którą zapłaciliśmy przy rezerwacji on line.

Hotel za grosze – pintrip.pl

Czasem w systemach rezerwacyjnych pojawiają się naprawdę dobre oferty. Pisząc naprawdę dobre mam na myśli np. luksusowa willa na Bali za 1 dolara czy 5 gwiazdkowy hotel w centrum Berlina za 11 euro. Podejżanie tanio prawda? Wytłumaczenia są 2: albo jest to zabieg marketingowy, który ma na celu zrobić szum wokół obiektu, albo błąd ludzki. Systemy rezerwacyjne takie jak booking czy hotels4u udostępniają hotelom panel administracyjny do kontrolowania aktualnych cen swoich usług. Zdarza się, że pracownik zamiast 100 euro wpisze 10 euro, czeski błąd, ale transakcja jest tak samo ważna.


2 noclegi w 5-gwiazdkowym hotelu w Berlinie za 96 zł. Cena niższa od regularnej niema 10-krotnie!

Śledź naszą stronę, trzymamy rękę na pulsie, jeżeli pojawi się ciekawa oferta na spędzenie kilku nocy, gdzieś na świecie, na pewno się o tym dowiesz!

UWAGA! Choć transakcja zawarta w Internecie jest wiążąca, niektórzy hotelarze próbują się z niej wycofać, gdy cena jest wynikiem błędu. Pamiętaj, że prawo jest po Twojej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *